Змії вже у Нагірному!

SambirWZ
52

Змії вже у Нагірному!

В Нагірному змія вкусила у ногу 45-річного чоловіка. Причому, нахабно зробила це у нього на подвір’ї. Потерпілого доставили у самбірську реанімацію, а медики визнали його стан як середнього ступеня важкості. Нагірне, треба сказати, поруч зі Самбором, а тому ми почали більш поблажливо ставитися до повідомлень про те, що люди бачили гадюк на околицях Самбора. Таке відчуття, що або змії збожеволіли, або Самбір в село перетворюється. Раніше такі новини надходили в Інтернет хіба зі Сколівщини…

Валерія КРИВОРУЧЕК.

Негода дахи «злизала»

Недавній буревій в області залишив прикрий слід у Вощанцях – зірвав з 5-ти приватних житлових будинків 68 листів шиферу та 12 листів з господарської будівлі. Відновлення дахів  мешканці провадять самостійно, інформують надзвичайники, а люди пригадують, що востаннє таке лихо було у Бірчицях у 2000 році, але масштабніше.

Валерія КРИВОРУЧЕК.

Громадянин Мазур М.В. у Спасі ялиці крав…

Працівники екологічної служби області влаштували планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства  про захист, використання та відтворення лісів.

У поле зору потрапив Старосамбірський “Галсільліс”. Знайшли незаконну рубку ялиць і вирахували розмір шкоди, заподіяної державі, – 64 562 гривні. Матеріали перевірки скерували у поліцію.

Крім цього, працівники Старосамбірського ДЛГП “Галсільліс” разом з лісовою охороною ДП “Старосамбірське ЛМГ” на території природно-заповідного фонду Регіонального ландшафтного парку “Верхньодністровські Бескиди” виявили самовільну рубку ялиць і знайшли винуватця – громадянина Мазура М.В. на території Спаського лісництва ДП “Старосамбірський ЛМГ” (розмір заподіяної шкоди – 18500 грн.) та Старосамбірського “Галсільлісу” (розмір шкоди – 10 000 гривень).

Роман ПОГОНИЧ.

На Смільниці знайшли те, що було в землі 6 тисяч літ

На польсько-українському кордоні затримали нашого співвітчизника, який намагався перевезти до Польщі знаряддя праці віком понад 6 тисяч років.

Окрім того, у нього вилучили списи та сокири початку нашої ери. Хто б міг подумати, що у нас таке є… Більше того, шанувальником раритетів виявився 41-річний мешканець Самбірського району. Цінні  археологічні речі сховав у власному багажі і в конструкції транспорту, однак польські митники на Смільниці провели свої археологічні дослідження і приховане стало явним.

Серед раритетів були сріблені сигаретниці, старі герби і пряжки. Серед цих колекційних речей виявили кремінні і кістяні знаряддя, наконечники стріл і спис сокири. За попередньою оцінкою фахівців, вони мають приблизно 6 тисяч літ. Земляк пояснив, що купив їх на Інтернет-аукціонах, а деякі знайшов за допомогою металошукача. Радше всього, знахідка поповнить експозицію якогось музею.

Валерія КРИВОРУЧЕК.

Пенсіонера обчистив

У Самбірський відділ поліції звернувся 63-річний місцевий мешканець з тим, що невідома особа зняла з його банківської картки 3 350 гривень. Як з’ясували поліцейські, до злочину причетний 25-річний житель Самбора. Зловмисник використав мобільний телефон, який заявник втратив раніше.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар