Клинівка нагадує ратуші, що кінець року скоро

SambirWZ
203

Клинівка нагадує ратуші, що кінець року скоро

Коли одні дороги ремонтують, а інші залишаються «на потім», то ті, що «інші», б’ють на сполох. Хоча є у Самборі, наприклад, вулиці, за які люди борються багато років.

Минулого тижня до редакції звернулися мешканці вулиць Клинівка та Карпенка Карого. Це такий специфічний закуток, що туди руки нікому й ніколи не доходили. А найбільше гнітять дві проблеми: суцільне бездоріжжя та темрява уночі. Куди тільки не зверталися, а все марно. Обіцяла ратуша ще у 2016-му, що тему розглянуть, потім – у 2017-му… Що стосується освітлення, то попередній керівник комунального господарства обіцяв на словах, що як тільки мінятимуть світильники на вулиці Франка, то старі встановлять на бідолашних вулицях скаржників. І все це залишається на рівні обіцянок.

А у березні мешканці закутка отримали відповідь з міської ради, що до кінця року ями засиплять. Оскільки рік минає, вирішили нагадати чиновникам обіцянку. Щоправда, заступник мера, який обнадіював, уже пішов. Зі своєю бідою – дірявою вул. Кобільника, уже роками звертаються до влади тамтешні мешканці і ніхто їх не чує.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар