Ми їх дотиснули?

SambirWZ
190

Ми їх дотиснули?

Здається, у справі про перенесення автобусної зупинки поближче до залізничного вокзалу, з’явилася світла надія

Соціальними мережами пронеслася звістка про те, що Юрій Гамар – Самбірський міський голова, коли був у Львові на засіданні асоціації “Ради Львівщини”, мав розмову зі своїм львівським колегою Андрієм Садовим з приводу того, що мешканці нашої округи просять-вимагають уже тривалий час, щоб наша кінцева зупинка була поближче до залізничного вокзалу, а не біля Метро.

Аргумент у Юрія Петровича вагомий – Самбір дозволив взяти на свій полігон якусь частину львівського сміття. За словами Юрія Гамара мер Галицької столиці начебто погодився, щоб так воно і було… Ми перепитали у Старосамбірського мера, чи й він був присутнім під час такої історичної розмови, адже раніше пан Гамар заявляв, що долучить до проблеми колег з Турки і Старого Самбора, проте Ігор Трухим відповів, що знає про ці наміри лише з нашої газети… Голова райради Віталій Кімак, який теж тримає тему під контролем, сказав, що на початку минулого тижня на прохання нашого головного перевізника Івана Романяка з АТП-14608 вкотре підписав звернення до обласної влади з проханням перенести нам зупинку у те місце, де вона й була. Або хоча б до Привокзальної. І додав, що Іван Миколайович разом з іншими перевізницькими конторами послідовно і ретельно добивається для нас історичної транспортної справедливості. Сам Іван Романяк повідомив “Високому Замку”, що його колеги давно добиваються того, аби наші маршрутки доїжджали до Привокзальної, висаджували пасажирів, підбирали тих, хто їде на Турківський напрям і хутенько полишали Привокзальну. Нас це влаштовує, однак остаточного рішення ще не прийняли.

Ми не хочемо роздавати лаврові віночки на владні голови, бо наразі все це тільки слова, але приємно бодай те, що наші чиновники, які, як правило, їздять власними чи службовими автівками, дотискають обласну владу, аби і прості смертні, які катаються маршрутками, не терпіли наруги.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар