Морг жахливий сам по собі, а от коли там ще й ремонту нема, то… можемо трупів до Львова возити

SambirWZ
278

Морг жахливий сам по собі, а от коли там ще й ремонту нема, то… можемо трупів до Львова возити

За попередньої владної каденції багато говорили-писали про необхідність відремонтувати самбірський морг. Бо якщо покійникам байдуже, де лежати, то їхнім родичам, які приїжджають за тілами, чи працівникам моргу геть неприємно. Одне слово, людських умов праці там не було, хоча ремонт, як нам здавалося, провели.

Принаймні, зовні приміщення виглядає більш-менш привабливо – якщо взагалі морг буває привабливим. Але в принципі ми списали цю проблему в історію як вирішену. Ну, є у нас такі традиції – погаласувати і подумати, що після нас все гаразд.

Однак самбірський судмедексперт Богдан Лаптуха минулого тижня знову повернув нас у морг. Більше того, показав листи, які надіслані усім владоможцям Самбора та району,  керівникам-правоохоронцям про те, що в середині будівлі ремонту як було, так і нема, що працювати доводиться у жахливих умовах, що влада не реагує… Далі у цих листах обласної судмедекспертизи йдеться про те, що коли влада і медичне керівництво не вживуть заходів, то нам зі Самбора доведеться возити тіла аж у Львів. Треба сказати, що такі залякування, перестороги і обіцянки були й раніше, проте влада якось пробувала реагувати. Чи зреагує цього разу, важко сказати, але проблема, судячи зі слів пана Лаптухи, загострилася, і обіцянки возити трупи до Львова можуть стати реальністю.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар