Міліцейська хроніка

SambirWZ
61

Міліцейська хроніка

Хабарника оштрафували

Інспектор прикордонної служби на «Смільниці» у квітні отримав від мешканця Старосамбірського району 4000 гривень за те, що не створюватиме йому перепон на кордоні, коли буде перевозити продукти і спортивний тренажер. Старосамбірський суд визнав винуватим прикордонника у вчиненні правопорушення і оштрафував на 20400 гривень з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків строком на 1 рік 6 місяців. А ще має заплатити витрати на залучення експертів – 5571 грн.

Роман ПОГОНИЧ.

 

Шанувальникам марихуани по 16 років

Речовину та саморобний пристрій для її куріння правоохоронці вилучили та скерували на дослідження… Самбірські поліцейські знайшли це «добро» у двох підлітків. Пристрій з пластикової пляшки та з речовиною всередині не викликали у правоохоронців великих сумнівів щодо використання та призначення марихуани. А хлопцям щойно по 16 років…

Юлія БУРА.

Пусти собі гостя в хату

Під час розпивання спиртного чоловік викрав мобільний телефон матері свого товариша, до якого прийшов у гості. Власне, така фабула злочину, що стала відома старосамбірським поліцейським від 59-річної мешканки одного зі сіл. Приятель сина прийшов попити горілочки, а заразом прихопив і «Самсунг».

Юлія БУРА.

«Жигулі» проти «Хамера»

Вулиця Чорновола у Самборі (це у напрямку на Львів) завжди була аварійною. Тепер, коли її відремонтували, і поготів… В обідню пору водій автомобіля «ВАЗ 2109», 22-річний мешканець району, зіткнувся з автомобілем «Хамер», яким керував 44-річний мешканець Самбора. Пасажирку «ВАЗу», 24-річну жительку Старосамбірського району, після аварії доставили у лікарню з діагнозом «гостра панічна атака». Поліція відкрила кримінальне провадження.

Юрій БАРНА.

 

«Справа Гуманця» не безнадійна?

Про дуже прикру пригоду, що трапилася у Гуманці, ми розповіли вам минулого разу. Там два чоловіки, які приїхали з Вінницької області, щоб у когось із місцевих придбати трактор, натрапили на грабіжників. Один із гостей потрапив до шпиталю з раною, що йому заподіяли нападники ножем. На жаль, ми не змогли зв’язатися з правоохоронцями Старого Самбора, коли готували минулий номер газети, але цього разу з’ясували у працівників прокуратури: є певні підозри, поліцейські усердно працюють, а тому говорити про щось конкретне зарано. У всякому випадку, нам дали зрозуміти, що справа не є безнадійною. Дай Боже…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар