Не знали злодії, що їх знимкують

SambirWZ
145

Не знали злодії, що їх знимкують

Якби закарпатці знали, що свого часу міський голова Старого Самбора Ігор Трухим подбав про камери відеоспостереження, то не попалися б на криміналі. 

ДВІ жінки та чоловік начебто інтелігентно виглядали, а насправді з лихими намірами приїхали у гірський район. Ходили по хатах, бо “хотіли винайняти чи купити помешкання”. А поки з господарями бесідували, приглядали, де і що «погано» лежить. В одній хаті потягнули два мобільні телефони. Новина про крадіїв стала топ-темою дня. Соціальні мережі здійняли ґвалт, а правоохоронці вирахували підозрілих через камери стеження. Коли з’явилося фото, ретельні люди з Сушиці і повідомили поліцейських про підозрілих осіб. Їх затримали, вкрадене вилучили і завели кримінальне провадження. У поліції висловили вдячність місцевій владі за таку радість як відеостеження.

Не можемо не згадати, що свого часу і самбірські поліцейські просили владу про таке диво, але справа з місця, здається, не зрушилася. Єдиний – підприємець та депутат міськради Юрій Лешкович, придбав таку техніку, а на його заклик до колег підтримати грішми добру справу, не відгукнувся ніхто.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар