Педагоги бувають найкращими

SambirWZ
193

Педагоги бувають найкращими

У нас розмаїті кандидати в депутати, а потім і депутати діляться на дві половини. Одні, які виграють вибори, можуть забути про виборців, інші – які програють, і далі відповідають на запити. Не сприйміть за банальну похвалу, але факт залишається фактом: свого часу керівник фірми “Еко-оптіма” Максим Козицький, не ставши депутатом Львівської обласної ради, не творив  трагедії з поразки, а й далі співпрацює зі Старосамбірщиною, бо має тут свій бізнес…

На минулій вчительській серпневій конференції пообіцяв педагогам, що влаштує конкурс на звання кращих. Ну, в серпні перед виборами всього можна було наобіцяти, але пан Максим не забув. Конкурс вийшов на фінішну пряму. Як нам розповів громадський діяч Олег Паска, переможців очікують солідні призи, а просто учасників – теж призи… Отож, у конкурсі “Учителем школа стоїть” серед педагогічних працівників району участь бере одинадцять шкіл. Переможця визначитимуть члени незалежного журі і братимуть до уваги голосування Інтернет-користувачів.

А ми вважаємо за честь назвати претендентів на поважне звання. Наталія Куць (Лютовиська), Оксана Вовчко (ЗСШ №1 м. Старий Самбір), Руслана Щерба (Солянуватка), Олександра Хадай (Тернава), Микола Янів (Стрільбичі), Наталія Середницька (школа-інтернат, Хирів), Оксана Титар (Стрілки), Марія Грицик (Велика Лінина), Галина Кутюк (Торгановичі), Іванна Калита (Добромиль),  Наталія Шелган (Ясениця Замкова). Переможці стануть відомі наприкінці травня.

 

Христина БАХУРСЬКА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар