У Добромилі – Гичка з фортепіано, а Самбору навіть сопілки ніхто не подарує

SambirWZ
160

У Добромилі – Гичка з фортепіано, а Самбору навіть сопілки ніхто не подарує

Якщо, наприклад, у Самборі міський голова Юрій Гамар, незважаючи на задекларовану колись публічність, не влаштовує звітів перед громадою, то у маленькому Добромилі це добра традиція, та ба, навіть свято… 

МОЖЕ тому, що тамтешній мер Юрій Петрикмає що людям сказати… Цьогоріч свій звіт присвятив… 205-м роковинам від дня народження Тараса Шевченка. Поговоривши про радості і біди, Добромиль поринув у світ музики та поезії, яку дарували учні місцевої школи.

Знаковим моментом зустрічі був приїзд депутата обласної ради Михайла Гички. Хоча, чому знаковість? Він уродженець тамтешньої округи і найчастіше буває якраз на Добромильщині. Земляки, відчувши «слабинку» Михайла Михайловича, буквально «експлуатують» його на добрі справи. Обласний обранець похвалив громаду, яка домоглася значних успіхів, зокрема, у царині розвитку культури, естетичного та патріотичного виховання молоді, а потім подарував юним піаністам музичної школи дороговартісне цифрове фортепіано. Отож бо, подумали ми, якби у Самборі так само влаштовували звіти мера, то, не виключено, знайшовся б якийсь владний благодійник, який би хоч сопілку дітям подарував.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар