Чим тепер влада хвалиться?

SambirWZ
168

Чим тепер влада хвалиться?

Часи такі настали, що тепер районні владоможці не хваляться, як колись, надоєним чужими руками молоком, чи зібраним збіжжям, виораними на зяб гектарами, а втіленими у наше нужденне життя проектами…

Бо якщо щось і робити корисне для сільського люду, то треба спочатку народити гарну ідею, обґрунтувати її на папері, переконати тих, які гроші дають, і витягнути зі своєї трохи своїх статків. Ми нині вирішили бігцем пройтися тими стежинами нових проектів, якими пишаються на Старосамбірщині.

У Росохах райавтодор взявся за поточний ремонт дороги місцевого значення. Служба цивільного захисту району зі своїх резервів вділила 800 літрів пального та 60 літрів масла для техніки. Либонь, ця дорога була уже настільки паскудна, що навіть цивільний захист народу мусив вмішатися. Зрештою, поточний ремонт включає  часткове відновлення берегоукріплення та придорожних ровів. Хід робіт оглядала голова райради Тетяна Терлецька і залишилася задоволеною.

Заїхала і в Хирів поспілкуватися з тамтешнім мером Іваном Голубцем щодо їхніх проектів. Там освоюють кошти, отримані в обласному конкурсі на капітальний ремонт освітлення вулиць Дорошенка та Злуки. Бюджет проекту – майже 300 тисяч гривень, більше половини дає місцева казна. І вже є чим хвалитися: натягнули більше кілометра проводу, додатково впихнули у землю 27 опор, встановили близько 40 економних світильників. В містечку на вул.Гоголя майже довершили будівництво сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям. 500 тисяч йде з обласного бюджету, 300 тисяч – з місцевого. Крім того, Хирів у співфінансуванні ремонтує фасад міської ради, мінятимуть вікна, двері, стелитимуть довкола бруківку.

І ще одна приємна новина – Стар’явська сільська рада реконструює свій Народний дім. Задіяли кошти державного фонду регіонального розвитку.  Загальна вартість – майже мільйон, з державного фонду – 841,330 тис. грн., з районного – 63,48 тис. грн., сільського -30,0 тис. грн.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар