Для себе та молоді учасники АТО/ООС розбудовують навчальну базу

SambirWZ
153
Навчально-тренувальну та відпочинкову базу ветерани російсько-української війни розбудовують у мальовничій лісовій місцині поблизу с. Бачина Старосамбірської ОТГ. Тут учасникам АТО/ООС надано земельну ділянку згідно з чинним законодавством.

Що у майбутньому буде розбудований такий об’єкт, свідчить, зокрема, встановлена та освячена з нагоди Дня захисника та захисниць України фігура Матері Божої з написом на меморіальній таблиці: «Покрию і обережу людей моїх. На своїй, Богом даній землі під покровом Пресвятої Богородиці буде зведений спортивно-оздоровчий табір».

Ідею розбудувати навчально-тренувальну базу, яка б за своїм плануванням, рельєфом чимось  нагадувала зону проведення на східних теренах України бойових дій, члени   Самбірської та Старосамбірської асоціацій учасників новітньої російсько-української війни виношували давно. Вперше її після офіційного виділення їм земельної ділянки презентували у 2018 році. З того часу бойові побратими періодично збираються, щоб поспілкуватися, поділитися проблемами й досягненнями, обговорити плани. 

Важливо, що на такі зустрічі запрошували представників молодіжних  організацій, для них влаштовували своєрідні показові практичні заняття: хлопці мали   можливість тренуватися у стрільбі з пістолета та гвинтівки, потримати в руках справжній автомат.  

Оскільки в кожному юнакові від природи закладено почуття воїна, оборонця родини, Батьківщини, то таким чином хлопець, тримаючи бойову зброю, укріплює у собі дух національного патріотизму. До того ж перед ними справжні фронтовики, які виконали свій обов’язок на Донбасі, захищаючи незалежність України, її територіальну недоторканість

З певних причин цього разу ветерани не запрошували молодь у ліс біля Бачини. Самі зібралися, як кажуть, у своєму форматі. За християнською традицією, біля освяченої  фігури Матері Божої разом помолилися, вшанували пам’ять загиблих побратимів. 

Все ж  розділити радість події до ветеранів-захисників завітав Торчиновицький староста Зіновій Припін, депутати Старосамбірської міської ради Володимир Корольчук та Василь Солтис, помічниці обласного депутата Юрія Доскіча Надія Корольчук та Ірина Мудрак. Від них учасники АТО/ООС отримують підтримку, допомогу. Бо прагнуть, щоб тут жила та зберігалася наша новітня історія.

Микола СЕНЕЙКО.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар