Іван Мурчика роздер, а рідна сестра поліцію викликала…

SambirWZ
194
Протягом останнього року наші терени потрапляли у сенсаційні стрічки, позаяк розвелося дуже багато твариноненависників. То стріляють у вуличних псів, то ноги їм ламають. А цього разу справа була уже з кошеням.

42-річний селянин зі Самбірського ра-йону (правоохоронці не кажуть, з якого села) одного разу подарував своїй сестрі, з якою мешкає, кошеня. Тваринка одразу стала улюбленицею постояльців. Але одного разу трапилося те, що чоловік і досі не може пояснити. Може горілка винна, бо був того вечора напідпитку, а може… Дивина та й годі, але у селі, як свідчить телеканал ICTV, пустили чутку начебто Іван свого часу… з’їв кота. Ми в це не віримо та й чоловік категорично заперечив… Свого Мурчика тепер дуже хвалить – все бідолаха розумів, мишей ловив і був дуже помічним. Наприклад, якщо у когось боліла голова, чи рука, чи нога, то кіт вмощувався на болюче місце і – наче рукою знімало. А того фатального дня Мурчик повів себе не так і не слухав команд свого домоуправителя, навіть лазив по тарілках. За це і поплатився. Розлючений Іван вхопив котеня і буквально, перепрошую, роздер його. Навіть поліцейські, які прибули на подію, зізнавалися, що такого звірства у ставленні до домашніх вихованців ще не бачили. Зрештою, Іван, даючи інтерв’ю, сам не міг пояснити, що то з ним сталося. Розкаюється, шкодує, скаржиться, що через загибель Мурчика в домі з’явилися знову миші. На камеру пообіцяв більше жодного разу тварин не торкатися.
Цікавим персонажем у цій історії є рідна сестра Івана, яка власне й викликала поліцію на таку неординарну подію, а телевізійникам зізналася, що ніколи не простить братові такого звірства. Викликаючи стражів порядку, жінка, видно, розуміла, чим усе може закінчитися, але любов до Мурчика виявилася сильнішою, ніж до брата. І таке буває…
Правоохоронці уже повідомили живодерові про підозру у жорстокому поводженні з тваринами. Йому загрожує штраф від 1 тис. до 3 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів, або арешт до шести місяців, або обмеження волі терміном до трьох років.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар