Горяни можуть бачити, чим займаються обранці у «білому домі»

SambirWZ
197

Горяни можуть бачити, чим займаються обранці у «білому домі»

Сесія Старосамбірської районної ради була по-діловому нудною Здається, всі питання, які виносили на “оглядини”, заздалегідь обговорили у комісіях, тому залишалося тільки чемно голосувати.

Як підмітив Мирон Пацай, ніщо не віщувало сенсації, бо більшість питань не зачіпали нічиї інтереси. Так само безсанційним мав бути звіт райдержадміністрації про розвиток району. Кажуть, зал “заколисала” доповідь начальника відділу економіки Миколи Масляка, пересипана цифрами, у які не відразу в’їдеш. Мирон Пацай запитав з приводу інвестицій, екології, забору гравію, ремонту доріг, а завершив тим, що звіт має бодай почасти збігатися з цифрами Стратегії сталого розвитку Старосамбірського району… Зал начебто прокинувся… Адже Мирон Дмитрович ще й наполягав на включенні в проект рішення оцінки роботи РДА.

З нашої точки зору, Стратегія сталого розвитку – серйозний документ, над яким свого часу владоможці ретельно працювали, але життя нині таке, що не знати, що завтра буде, а тому колись писана Стратегія може справді не збігатися з реаліями. І наступне. Давати зараз оцінку роботі РДА якось нецікаво. Микола Цепенда пішов, Ігор Жук – перший заступник голови адміністрації, не так давно лише почав самостійно керувати і невідомо, хто невдовзі стане господарем “білого дому”. Яку б оцінку владі не ставили, їй, здається, все одно, бо ж і так ніщо не зміниться.

У часі обговорення Роман Батючок, детально вивчивши звіт  (до слова, не кожен здатний цей документ “проковтнути”) виявив чимало неточностей та  неправдивих даних і цифр… А потім було традиційне поіменне голосування.  Окремі фракції “утрималися” прийняти звіт РДА. Зрештою, так само вчинили і представники блоку Петра Порошенка. Мирон Пацай сказав, що таке ставлення прихильників пропрезидентської влади є дивним, ба навіть сенсаційним. Голова фракції Самопомочі  Андрій Волощак  перепитав БПП, чи вони справді фракція блоку Петра Порошенка?

Хоча, як на мене, найбільшою сенсацією стало не те, хто і як голосував за звіт, а те, що вперше у житті гірського району люди могли бачити сесію в режимі он-лайн. Тобто, все, що відбувалося у залі засідань, люди бачили у прямому ефірі на сайті  районної ради. Як розповідала перед тим голова ради Тетяна Терлецька, виграли проект і тепер влада стане ще ближчою до народу. Взагалі, оригінально вийшло. Зателефонував приятель і повідомив, що бачить, як я нудьгую на сесії. Побігла у чийсь кабінет і справді побачила сесію у різних ракурсах на моніторі. Подумала, що тепер не лише сесію можна транслювати, а й інші заходи.

Анастасія ПОГОРІЛОВА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар