Білакові ведмеді поїхали у «Синевір»

SambirWZ
138

Білакові ведмеді поїхали у «Синевір»

На цей тиждень електронні ЗМІ анонсували незвичайну подію, мовляв, у Самборі відбудеться спільна операція з порятунку трьох бурих ведмедів, яких утримують у приватному зоокутку “Білаки”.

Тварин перевезли до реабілітаційного центру для бурих ведмедів “Синевір”. Ця довгоочікувана подія стала можлива завдяки наполегливості самбірської громадської організації “Товариство захисту тварин за Життя та Милосердя” Ірина Дадерко , ВГО Національний екологічний центр України, меценацькій підтримці міжнародної організації ім.Лоренса Ентоні Lionel De Lange.

Іван Білак розповів, що ще років два тому говорив різним активістам, мовляв, забирайте тварин, а ті чомусь зволікали, хоча тепер припідносять це як сенсацію. Іван Іванович переконаний, що коли його ведмедям там буде ліпше, то нехай так і буде – він особисто не робить з цього трагедії і не надто переймається тим, що зоокуток втратить своїх завжди ситих обивателів. Від себе додамо: може й затісно було лісовим гостям у «Білаків», але те, що вони були постійно ситі – факт. Нам важко сказати, як пройде адаптація домашніх ведмедів у нових умовах волі, але це вже проблема працівників реабілітаційного центру «Синєвір».

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар