Юрій Лешкович «спеціалізується» на ремонтах санпропускників

SambirWZ
237

Юрій Лешкович «спеціалізується» на ремонтах санпропускників

Кілька місяців тому в Самбірській дитячій лікарні було відкриття відремонтованого приймального покою. Основною дійовою особою у  цьому дійстві був депутат міської ради Юрій Лешкович. Має чоловік малі діти, то ж вирішив допомогти, щоб і усім іншим батькам було приємно увійти в лічницю.

Але у Юрія Івановича є ще і мама, яка час од часу лягає у дорослу лікарню, а в ЦРЛ санпропускник ще часів минулого століття. От і взявся до роботи. Недавно ми з ним заїхали, щоб оцінити хід робіт. Плитка, стіни уже практично готові. Щоправда, виникло питання: а хто буде ремонтувати інші кімнати санпропускника? Бо якось не пасує, щоб вестибюль – гарний, а далі – по-старому. Юрій Лешкович зазначив, що і цей ремонт йому недешево обійшовся, але то лише початок. Продовжити, за задумом його та головного лікаря Степана Скірина, мають інші підприємці чи депутати. Бо самотужки усього не двигнути. Пан Лешкович додав, що відділи лікарні стараннями лікарів привели до людського вигляду, а санпропускник – наче сирітка…

Продовжувачем доброї справи мав стати один депутат – підприємець, але він трохи образився на медиків, бо коли ті вибивали гроші на зарплату під час сесії міськради, допускали собі  некоректні висловлювання… Маємо надію, що ті образи у підприємця минуть, бо він добрий… Та й санпропускники – не стільки для медиків, скільки для пацієнтів.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар