«Галсільліс» перенесли «на потім»

SambirWZ
188

«Галсільліс» перенесли «на потім»

Одного дня відбувалися сесії Самбірської міської ради та Старосамбірської районної. Довелося обирати маршрут і наша газета вирішала, що у Самборі, як правило, цікавіше. А у гірський райцентр подався наш “агент”, кореспондент “Гал-інфо” Йосип Маланяк.

Але стратившись на маршрутку туди і назад, повернувся ні з чим, бо чи не єдине питання, яке нас захоплювало, стосувалося звіту про діяльність комунального підприємства “Галсільліс”. Складну тему зняли з порядку денного і традиційно перенесли на майбутнє.

Уже не витрачаючи гривень на дорогу, зателефонували голові райради Тетяні Терлецькій і поцікавилися, чому залишили журналістів невдоволеними? Пояснення, яке почули, нас загалом влаштувало. Того ж дня у Старий Самбір на перемовини приїхав генеральний директор обласного “Галсільлісу” Володимир Мельник. Зі слів Тетяни Іванівни, розмова досягла високих нот. Райрада ставила свої вимоги чи прохання – коли відбудеться конкурс на посаду директора, бо той керівник, який є, тільки виконує обов’язки, коли приймуть зміни до статуту підприємства, чого домагається райрада. Очевидно, були і інші питання, зокрема, з приводу судів, які стосуються заборгованості Старосамбірського “Галсільлісу”. Оскільки на ці питання очільниця району відповіді не почула, а якщо й почула, то вони її не влаштовували, отже вирішили звіт керівника місцевого підприємства перенести на пізніше. Уже на наше запитання: чи не розглядають можливість взагалі вийти зі співзасновництва районній раді, Тетяна Терлецька відповіла, що такі голоси лунають, однак просто так відмовитися від співучасті у житті колективу, не так просто, бо тоді влада не матиме впливу на лісівників. Може й у цьому є рація, хоча наразі, як нам видається, від підприємства більше клопотів, ніж радості чи вигоди. Як кажуть, важко нести і гріхом кинути…

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар