Один Хім’як на три колишні райони

SambirWZ
242
Начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області Юрій КАГІТІН представив особовому складу пожежно-рятувального підрозділу нового керівника. Внаслідок реорганізації структури пожежно-рятувальної служби, проведеної у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої в Самбірському районі створене нове районне управління ГУ ДСНС України у Львівській області, до складу якого ввійшли колишні Турківське і Старосамбірське районні відділення.

Начальником Самбірського районного управління ГУ ДСНС України у Львівській області призначений підполковник служби цивільного захисту Олег ХІМЯК. На посаду начальника 8 державного пожежно–рятувального загону призначено майора служби цивільного захисту Василя Репету.
Олег Хім’як очолює Самбірських рятівників з 2015 року. За підтримки Самбірської районної ради, Самбірської РДА, міської ради м.Самбора та окремих місцевих рад району значно поліпшили матеріально-технічне забезпечення підрозділу рятівників. Налагодили партнерські стосунки з пожежними підрозділами у Польщі та Німеччині і маємо з цього зиск. У всякому випадку, за час керівництва Олега Хім’яка структура значно зміцніла матеріально.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар