Викрадачем церковного майна виявився… психічно хворий

SambirWZ
98
Для нашого галицького люди зазіхнути на святе – вважається страшним гріхом. Тому, як тільки десь з’являються такі новини, починають говорити про безбожництво, про кару небесну, яка неминуче настане. Зрештою, після таких новин приходить на думку міркування про те, що психічно здоровий злодій точно знайде собі інше місце для пограбування. Останнім часом на теренах Самбірського району такі випадки були і люди більше сподівалися на ту ж небесну кару, ніж на правоохоронців. Але ж ні…

Поліція нині розповсюдила повідомлення про те, що затримали зловмисника, причетного до щонайменше восьми крадіжок з церков. Це – 22-річний мешканець району, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності, викрадав з храмів скриньки для пожертв з грошима, церковний посуд, звукову апаратуру, електроприлади та інше майно.
9 червня у Самбірський районний відділ поліції надійшло два повідомлення про крадіжки з церков від настоятелів храмів, розташованих у селах. На місцях подій працювали стражі порядку. В обидвох випадках зловмисник проникав у храми розбивши вікна і викрадав те, що, з його точки зору, могло мати цінність. Правоохоронці вилучили речові докази причетності чоловіка до щонайменше восьми крадіжок з церков, скоєних на території району, а також у Самборі та Старому Самборі. Зловмисник в очікуванні рішення суду про міру запобіжного заходу.
Ми вирішили уточнити деякі деталі у керівника Самбірської поліції Сергія Захарчик. Найперше дізнатися, чому молодик обирав церкви і чим керувався? Виявляється, отримати відповідь на це запитання непросто, оскільки затриманий є психічно хворим, перебуває на обліку і має другу інвалідності. Тому й пояснити свої пограбування з храмів не міг. Пан Захарчик спростував чутки, як уже покотилися теренами, про те, що злодій – син одного зі священників Старосамбірського району. Головний поліцейський допустив у розмові з нашим репортером, що злодій може виявитися неосудним, а тому до нього застосують норми примусового лікування.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар