18 тисяч! Робота у Львові! Доїзд компенсовують! Ні, не підходить… 

SambirWZ
1 143
Коли з нашим радником з економічних питань, керівником Самбірського Центру зайнятості Іваном ТИМЦІВИМ говорили про соціальні проблеми, він сказав, що прикордонні території області, в тому числі і наша, платять найменший єдиний соціальний внесок і, відповідно, усі інші податки. Не будемо втомлювати вас цифрами, вірте на слово. Але так насправді є…

Ті, які ближче до кордону, з кордону і живуть. Хтось їздить на заробітки, хтось «на підсадки»… При цьому Іван Михайлович каже, що ці люди зовсім не думають, що молоді роки швидко минуть і прийде час пенсії. Пенсії у таких байдужих нині просто не буде. Ну, може бути якась мізерна матеріальна допомога… Це недобрий симптом. Навіть ті молоді люди, які нині окупували будови Європи, не зароблять собі на пенсію у майбутньому. 

Є ще один цікавий момент. Наприклад, батьки на заробітках, їхніх дітей виховують бабусі-дідусі, але ж діти ходять в садочки, в школи, користуються медичними закладами, їм ремонтують дороги і так далі, але хтось же за це платить… Платять нинішні платники податків. Заробітчани, які нічого не залишають нашій казні, люблять, коли приїдуть, критикувати ще й нас, що ми не так живемо, або не те ремонтуємо, або не ремонтуємо взагалі. А ось у Європі… 

Та повернемося до працевлаштування. Депутат Львівської обласної ради Юрій ДОСКІЧ, який має своє підприємство у Львові «Гал-Кат», спілкуючись з виборцями, дійшов розуміння того, що найбільше їх гнітить безробіття. А тому відкрив у себе на підприємстві 40 вакантних чоловічих місць праці і кинув клич через своїх помічників-консультантів, мовляв, зголошуйтеся. Робота, каже пан Тимців, не складна, фізична, але під силу будь-кому, хто себе чоловіком вважає. Платить пан Доскіч по 18 тисяч гривень у місяць і компенсовує нашим землякам проїзд до обласного центру. Ви думаєте, знайшлися охочі? Ні! Навіть на такі умови не йдуть. І що ще наші люди хочуть? Хочуть за кордон, а на схилі літ – нехай держава пенсію в кишені покладе! Щоправда, зголосилася на львівську працю якась жінка, ствердивши, що вона фізично не слабша за будь-якого хлопа.

Роман ІВАНЧУК.  

Вас це може зацікавити

Залишити комментар