Стрілківська влада не погодила держлісгоспу рубки дерев

SambirWZ
201
Старосамбірський лісгосп оприлюднив графік вирубок приблизно на 50 га території регіонального ландшафтного парку місцевого значення «Верхньодністровські Бескиди». Цього року планували вирубати 3 тисячі 440 кубічних метрів деревини. Для погодження цей документ надіслали у Стрілківську сільську раду, повідомляє Львівська мануфактура новин.

«Коли отримали рі-шення від лісгоспу на затвердження лімітів вирубок на 2021 рік, розуміли: так робити не можна. Не можна проводити вирубки пакетом, тобто масово, без громадських слухань. Кожна вирубка має розглядатися окремо відповідною сільською радою з обговоренням з громадою. Такі речі мають відбуватися прозоро», – розповів Василь ГРИЦАК, один зі старост Стрілківської громади.

На позачерговій сесії місцеві депутати не підтримали затвердження лімітів на рубки, запропоновані лісгоспом. Депутати сподіваються, що тепер на їхній території не буде масових «темних» рубок. Чекають, що лісгосп буде погоджувати кожну рубку окремо, подаючи по ній повну інформацію з матеріально-грошовою оцінкою. 

Ми хотіли дізнатися точку зору з цього питання керівника лісгоспу Юрія МРОЧКА, але телефон чомусь був в зоні недосяжності. 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар