Добромильчанка Наталка Петрик, яка пройшла «Майстер-шеф», «Модель – XL», живе у Львові в компанії хулігана-«люцифера»

SambirWZ
5 640
Колись як істинний гурман полюбляв передачі «Майстер-шеф» і дивувався, як вишукано люди, не зовсім причетні до кулінарії, вміють творити на кухні шедеври. Навіть лежачи на канапі, готовий був увірватися до студії, аби все те спробувати… Одного сезону припала до душі учасниця – миловидна красуня з галицьким акцентом, яка під час інтерв’ю нікому з колег не грубила, нікого не прозивала, не принижувала, ну така, знаєте, суцільна ґречність. Звали її Наталка ПЕТРИК. І тільки одного разу, коли, за умовами конкурсу, в студію мав приїхати хтось із родичів, побачив в телевізорі мера Добромиля Юрія Петрика і аж підстрибнув на тій же канапі. Наші!

УБОЛІВАТИ за Наталку став ще дужче. Вона не пройшла до вершин перемоги, але залишила яскравий спогад… Уже потім розкрутила власний бренд до того, що стала цікавою для багатьох журналістів. Минулого тижня надибав на короткий телесюжет про її нинішнє життя. Вам цікаво? Так ось, Наталка мешкає у Львові. Два роки тому придбала собі квартиру в розових тонах, але вид з вікна геть не такий, про який мріяла, – на… цвинтар. Потім сама ж віджартувалася: вчилася 8 років на юриста, але не навчилася читати угоди в нотаріуса. Насправді, купувала квартиру у тому ж будинку, але з виглядом на інший бік, а підписалася за цю… Після «Майстер-шеф» взяла участь у шоу «Модель – XL» – це коли змагаються поміж собою розкішні панянки. І цього разу перемогла! Потім зізналася, що ризикнула взяти участь, аби допомогти іншим позбутися комплексів повноти. Це шоу лиш додало популярності, але сама Наталка згодом «зрадила» пишнотілих і змарніла на цілих десять кілограмів. Зізнається, що на цім шоу відчула себе, як би це ліпше сказати, упевненою королевою і зуміла завоювати симпатії 95 відсотків тих учасниць конкурсу, які вибули раніше. Це ж треба себе поставити так, аби конкурентки за тебе уболівали!

У квартирі проживає разом з бешкетником єнотом, якого чомусь назвала «Люцифер». На кадрах сюжету видно розваги «співмешканця», який поводить себе в квартирі як хуліган, ганяє в різні боки на великій швидкості, може опинитися в одну мить на підвіконнику, усе перекидує, але нічого не вдієш – у кожної телезірки з популярних шоу свої причуди. Наталка зізналася, що одного дня у неї був препаскудний настрій, спалила праскою улюблене плаття, а потім знайшла в Інтернеті продаж єнота і, на зло усім прикростям, купила! Наталка ним пишається і навіть часто бере на прогулянки, щоб дивувати львів’ян.

У цьому ж телесюжеті Наталка відверто розповіла про своє дитинство, яке проходило здебільшого у бабусі, бо батьки часто їздили на заробітки. У школі була жертвою булінгу, хоча ми так і не збагнули, на яку тему… Начебто таке бойове дівчисько не мало б когось боятися… Вступила на юридичний факультет, який хотіла полишити уже після першого курсу, але не змогла піти супроти волі батьків…

При згадці про тата, який не зміг здолати онкологію, вона постійно витирає сльози, бо не може змиритися з такою втратою. І пояснює ті сльози так: жаліє себе, що живе без нього… Батька Наталка дуже любила і навіть трішки ревнувала до… матері. Якщо, наприклад, йдучи на роботу, він спочатку цілував маму, а потім її, то це ставало предметом ревнощів. Може тому, що Юрій був ідеальним батьком та чоловіком, і підняв в очах Наталки цю планку так високо, що вона і досі не може знайти собі гідну половинку для серця. А у найближчих планах наша героїня, яка зараз займається модельним бізнесом, є й іменні кулінарні курси – просто тато мріяв, аби вона була хорошим кулінаром і донька дуже хоче, щоб батько з небес пишався нею…

Роман ІВАНЧУК.        

Вас це може зацікавити

Залишити комментар