Хіба деякі директори посад позбудуться

SambirWZ
165
У попередніх спецвипусках ми торкалися цієї теми – укрупнення лісгоспів, а тепер – авторитетно з уст фахівців – що ж насправді чекає колективи? На Львівщині занепокоєні анонсованою реформою лісового господарства.

Через укрупнення державних лісгоспів працівники побоюються масових звільнень, а окремі громади переймаються зменшенням надходжень до своїх бюджетів. Держагентство лісових ресурсів ініціювало в Україні оптимізацію мережі державних лісогосподарських підпри-ємств. Оскільки в країні провели адміністративну реформу (укрупнення районів), такий принцип вирішили застосувати і до лісгоспів.

Таким укрупненням ліс-госпів хочуть зменшити витрати на адміністративні потреби, об’єднати ресурси, вирівняти фінансове становище ліс-госпів та підняти працівникам зарплату. Сама процедура укрупнення передбачає приєднання одних держлісгоспів до інших, фактично злиття кількох юридичних осіб в одну. І крім об’єднаних спільних ресурсів, оптимізованого фінансування, тут також ідеться й про скорочення персоналу. Хоча нещодавно керівник обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій ДЕЙНЕКА запевняв, що масових звільнень не буде.

«Можливо, хтось із директорів втратить роботу. Але принципово жоден рядовий працівник не має втратити місце праці. Як тільки буде щось напрацьовано, я піду до трудового колективу і будемо спілкуватися», – наголошував Анатолій Дейнека.

До складу Самбірського лісгоспу мають увійти Старосамбірський, Турківський та Боринський лісгоспи.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар