Все так просто – для того, щоб прожити 100 років, треба творити добро

SambirWZ
74
Благословенні Богом ті, які дожили до столітнього віку. І ця радість прийшла до мешканки Сусідович Ольги Іларіонівни ХАНАС та її родини.  

100 років – це багато історичних подій, 100 років – це довгий і тернистий життєвий шлях із злетами та падіннями, 100 років – це море сліз радості та горя, 100 років – це мільйони хвилин розчарувань і віри у краще майбутнє, 100 років – це ціла епоха, ім’я якої – Ханас Ольга Іларіонівна. Ось так щиро написали про неї земляки.  

Зі словами щирих привітань, побажань міцного здоров’я, радості та миру і ми завітали до ювілярки разом з працівниками Бісковицької сільської ради. Вітаючи Ольгу Іларіонівну, староста села Володимир КАНЧУГА зазначив, що саме на таких людей потрібно рівнятися нинішньому поколінню, вчитися у них мудрості та гідності, бути такими ж чуйними та надійними. Зрештою, традиційно перепитали у поважної ювілярки, у чому секрет довголіття, і почули: «Я завжди робила людям добро….» Дивлячись на цю життєрадісну, привітну жінку, не можна було не порадіти за неї… 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар