«Парувало…» на сесії  Старосамбірської міської ради 

SambirWZ
578
У сесійній залі Старосамбірської міськради пара йшла не від кипучої депутатської діяльності, а банально із рота. Було холодно. Мабуть, це стимулювало обранців одностайно проголосувати за створення власної котельні, яка буде опалювати місцевий “білий дім”.

До стійкості від холоду депутатів і присутніх надихав міський голова, який керував депутатською діяльністю у сорочці й піджаку. З цього приводу у кулуарах виникла маленька дискусія, чи не має часом мер термобілизни. Перевірили – ні, не має. Старосамбірський мер стійкий до холоду.

Річ у тім, що раніше владний дім у Старому Самборі опалювала котельня, яка належить структурам народного депутата Андрія Лопушанського. Минула районна рада чимало заборгувала за тепло, а теперішня міськрада платити за попередницю не хоче. Дешевше, переконані, облаштувати у гаражах “білого дому” власну котельню. 

Чи так воно? Що так, запевнив і переконав присутніх на сесії міський голова Ігор Трухим – котел і насос, на який депутати виділили 199 тис. грн., уже в дорозі із Коростеня і за 10 днів у владній хаті Старого Самбора буде тепло. Дровами мер наразі запасся до Нового року. Відтак  котельня окупить себе за один опалювальний сезон.

Згодом депутати дружно поділили кошти від 5% перевиконання надходжень до бюджету міста. За котел ми уже згадали. Також 100 тис. грн. виділили на утримання приміщення закритого дитбудинку у Лаврові і 500 тис. грн.. на покриття боргу із зарплати працівникам цього ж дитбудинку. Старій Солі перепало 400 тис. грн.. на спортмайданчик, а школі у Біличах 49 тис. на вхідні двері. На обстеження очисних споруд Старого Самбора вділили 47 тис. грн.

За одно списали комп’ютерний клас у першій школі Старого Самбора і 100 куб. м. гравію, яким підсипали дороги. Приємною для обранців, а ми ділимося із читачами, стала новина, що на реконструкцію центрального водогону в Старому Самборі із державного бюджету надійде 5 млн. грн.

У спокійну роботу сесії трохи внесло дисонанс питання про виділення 10 соток землі у Стрільбичах для будівництва гаражів. З цього приводу навіть оголосили перерву. Після неї  питання “пройшло”.  Тут цікавим є те, що до того колишня сільська рада Стрільбич  цю землю виділила іншим людям під гаражі, на які не було необхідних паперів, а тепер уже міська рада розпорядилася по-своєму. Чесно кажучи, годі збагнути: чи то теперішні гаражі знесуть, чи то нові власники будуть будувати свої зверху, але, як висловився один із депутатів, земелька при дорозі, а тому тут ласий кусник для комерції. Мабуть, має рацію.

Дальше розглядали цілу купу земельних питань. Коли йдеться про землю, то справа темна. Якщо у місті іще хоч якось можна здогадатися, про який кавалок площі йдеться, то у гірських селах годі зрозуміти, де ті сотки чи гектари знаходяться. Можемо здогадуватися, що й чимало депутатів не в темі.

Депутати успішно здолали питання порядку денного і закрили сесію…

Йосип МАЛАНЯК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар