«Високий Замок. Самбірщина» продовжує жити 

SambirWZ
826
З усіма почестями провели в останню земну дорогу колегу, товариша, друга, незмінного редактора «Самбірщини» Романа Іванчука. І одразу постало питання, а що буде з газетою? Адже життя триває. Та й читачі звикли до неї, вважали її найкращою серед місцевих видань. Вона вирізнялася авторським стилем, манерою подачі матеріалу, висвітленням теми.

Водночас і перед нами, його друзями і колегами, постав виклик, як не дати завмерти газеті, якій він присвятив більше двадцяти років, у ній залишив себе, підніс її на високий журналістський рівень.  

Керівники «Високого замку» Степан Курпіль і Наталя Балюк дали «добро» і повне сприяння на подальше видання «ВЗ Самбірщина». Визначилися з відповідальним за випуск. Колектив редакції запевняє читачів і прихильників газети, що докладатимемо всіх зусиль, аби вона жила і приходила до них такою ж бажаною.  

Ми свідомі того, що нас тривалий час порівнюватимуть із матеріалами Романа Іванчука, критично оцінюватимуть як прихильники, так і зловмисники. Строго не судіть. Не прагнемо і не ставимо собі за мету копіювати чи перевершити нашого друга. Кожному журналістові притаманний власний стиль, почерк, бачення і розуміння теми. Наше завдання – бути об’єктивними, правдивими перед самими собою та його величністю читачем. 

Віримо у взаємоповагу. Зрештою, численні друзі Романа Іванчука були і залишилися нашими добрими приятелями, але точно не ворогами. А ось його вороги, як без них, наші вороги. Його стосунки з владою, бізнесом, громадськістю напрацьовувалися паралельно. У переважній біль-шості випадків ми були однодумцями. У такому руслі продовжуватимемо  працювати. Щоб разом викорінювати зло з наших буднів, творити краще завтра. Спільно зможемо багато чого.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар